Στολίδια, μελωδίες, γλυκίσματα, παιχνίδια και πολλά στολίδια ο Δήμος Χαλανδρίου σήμανε την έναρξη του γιορτινού πνεύματος.
Διοίκηση, αντιπολίτευση και δημότες έδωσαν το παρόν στο άναμμα της Χριστουγεννιάτικης πλατείας, επιλέγοντας μέρα που θα στήριζαν την ανοιχτή τοπική αγορά.
Η πλατεία είναι έτοιμη και τα φλας των κινητών μικρών και μεγάλων δίνουν το στίγμα για όμορφες γιορτές που θα θα δώσουν χαρά σε όλους τους Χαλανδραίους.
![](https://i2.wp.com/anadromon.press/wp-content/uploads/2022/12/318551953_2571497242993485_7820603654500688128_n-1024x766.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/anadromon.press/wp-content/uploads/2022/12/317899163_698390348294276_581441282170172815_n-1024x766.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/anadromon.press/wp-content/uploads/2022/12/318175776_2447333875423255_7804274995477600086_n-1024x766.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/anadromon.press/wp-content/uploads/2022/12/317899163_698390348294276_581441282170172815_n-1-1024x766.jpg?ssl=1)